0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kate ne Rr. Papa Gjon Pali II

ID : 102021200

Tirana, Japim me Qira Vile 2 kate ne Rr. Papa Gjon Pali II. Vile 2 kate +bodrum me siperfaqe totale 200m2 dhe oborr me siperfaqe 50m2, eshte e shtruar ne parket dhe organizohet me shkalle te brendeshme. Cdo kat i viles perbehet nga 3 ambiente +1 WC +1verande. Vila eshte bosh, ka 5 AC dhe mundesi parkimi. Orientohet ne Jug-Lindje.
Cmimi 1400 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Zyra 6
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate