0 prona te gjetura

Japim me Qira Restorant ne Rr. Llazo Palluqi, prane Parkut Rinia

ID : 027K196

Korce, Japim me Qira Restorant ne Rr. Llazo Palluqi, prane Parkut Rinia. Ambient me siperfaqe 196m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ambienti organizohet ne 1 salle, 1 kuzhine dhe 1 WC, eshte totalisht i mobiluar, ka sistem aspirimi kondicionimi, ndodhet buze rruges kryesore me mundesi reklamimi.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Llazo Palluqi
Korçë

Qyteti : Korçë

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 196 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate