0 prona te gjetura

Japim me Qira Objekt 3 kate ne Kamez

ID : 041K780

Tirane, Japim me Qira Objekt 3 kate ne Kamez. Objekt me siperfaqe 780m2 dhe truall me siperfaqe 2100m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ka sistem aspirim-kondicionimi, ndodhet buze rruge kryesore, me mundesi parkimi.
Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Kamez
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 780 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate