0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise

ID : 049101075

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Dyqan me siperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri. Dyqani eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC, ndodhet buze rruges kryesore, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi, 1AC.
Cmimi 850 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 850 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 75 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate