0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. Dalip Topi, prane Freskut

ID : 051D130

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Dalip Topi, prane Freskut. Dyqan me siperfaqe 130m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC.
Cmimi 70.000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Dalip Topi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate