0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba

ID : 056053080

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba. Dyqan me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Dyqani eshte gjysem bodrum, i organizuar ne nje hapesire dhe 1 WC.
Cmimi 45000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Info Financiare :

Qira 321 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 80 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate