0 prona te gjetura

Japim me Qira Objekt Biznesi ne Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr

ID : 1523V1237

Tirane, Japim me Qera Objekt Biznesi ne Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr. Objekti me siperfaqe ndertimi 1237m2, i shtruar ne pllake dhe siperfaqe trualli 4990m2, ndodhet buze rruges kryesore, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 3500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Nacionale Tirane-Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Vaqarr

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 3 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 237 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate