0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. Ali Demi

ID : 1564011255

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Ali Demi. Dyqan me siperfaqe 100m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje vile. Dyqani eshte i organizuar ne nje hapesire dhe 1 WC, ka ne funksion te tij nje bodrum me siperfaqe 155m2. Dyqani eshte i pajisur me 1AC, ka pamje nga rruga kryesore, fasade xhami dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 2300 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 255 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate