0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok

ID : 445051128

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. Apartament duplex 2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 128m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt dhe te 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, 3AC, mundesi parkimi. Orientohet ne Lindje.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Pjeter Bogdani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 128 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4 and 5
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate